Tere tulemast ILUDUS.ee lehele!
Ostukorv 0 toode(t)
0,00 €

Maksevõimalused

Pangalingid
Swedbank, SEB Pank, Danske Pank, Nordea Pank. Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusarve. Pangalingiga tasumiseks vajutage pangalingi ikoonile. Koopia arvest saadetakse ka Teie e-posti aadressile juhuks, kui soovite tellimuse eest hiljem tasuda.

Pangaülekanne - Arve alusel
Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusarve. Arve koopia saabub koheselt ka Teie e-posti aadressile, et saaksite soovi korral selle välja trükkida ja tasuda endale sobival ajal pangaülekandega internetipangas või pangakontoris. Pangaülekandega tasumisel märkige kindlasti selgitusse tellimusarve number.

Maksmine kohapeal
Tellimuse eest saab maksta ka meie poes 5 päeva jooksul pärast tellimuse vormistamist. Meie ladu-pood asub Tallinnas, aadressil Fr.R.Kreutzwaldi 4. Kohapeal saab maksta nii kaardiga kui sularahas.

PayPal
Kiire ja lihtne. Miljonid ostlejad kasutavad PayPal-i ühel eesmärgil: mugavus. Makse jaoks on vaja ainult e-maili ja parooli - see on isegi kiirem viis kui haarata rahakott. PayPal on üks lihtsamaid variante maksta toodete eest ILUDUS.ee-s.

Krediitkaart
Üks kõige levinumaid makseviis maailmas. Turvaline ja väga kerge kasutada. ILUDUS.ee võtab vastu peaaegu kõiki krediitkaarte.

maksevoimalused